En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

17 Şubat 2019 0 Yazar: Kredi Kartım

Günümüzde kredi kartının kullanımının oldukça arttığını görebiliyoruz. Kimisine göre kredi kartları bir ihtiyaç kimisine göre de gereksiz bir araç olarak görülüyor. Kredi kartı başvurusu yapıp olumsuz sonuçlanan milyonlarca insanlar var. Bunun nedeni gelir yetersizliği ve kredi notunun düşüklüğüdür. En kolay kredi kartı veren bankalar hangileri olduğunu söylemeden önce, kredi kartı başvurusu nasıl yapılır konusuna değinmek gerekir.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle devamlı çalıştığınız ve maaş aldığınız bankayı tercih etmelisiniz. Başvuru esnasında tüm bilgileri doğru girmeniz gerekir. Banka verdiğiniz bilgileri teyit etmek isteyebilir ve bazı evraklar talep etme söz konusudur. Bankalar başvuru esnasında sizden gelir bilgisi ve iletişim bilgilerinizle birlikte ne kadar limit talep ettiğinizi öğrenmek ister. Burada dikkat etmeniz gereken olay kart limitinizi maaşınızdan düşük bir miktar talep ederseniz işleminiz o kadar çabuk onaylanır. En kolay kredi kartı veren bankalar konusunda ise bazı bankalar mevcuttur.

Akbank Kredi Kartı

Akbank‘ın sunmuş olduğu Axess özellikli Akbank kredi kartı Türkiye genelinde en çok kullanılan kartlardan birisidir. Başvuru sürecinin hızlı oluşundan dolayı çoğu kişinin tercih ettiği kartlar arasında yer alır. Hemen onaylı kredi kartı için Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

YapıKredi Kredi Kartı

YapıKredi bankasının anında onaylı kredi kartı vermesi sebebiyle birçok kullanıcının tercih ettiği bankalardan birisidir. World kartın sunduğu birçok avantajlı kampanyaları vardır.

Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti Bankası deyince şüphesiz ilk akla gelen Bonus kartıdır. Bonus kartının sunduğu birden fazla özellikleri bulunur. Alışveriş yapıldığında size gelen bonusları biriktirip kullanma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Başvuru yaptıktan sonra Garanti Bankası sizden ek belgeler talep edebilir, gelir bilgisi isteyebilir. Bunları önceden bilgi edinmenizde fayda var.

DenizBank Kredi Kartı

DenizBank‘ında Garanti Bankası’nda olduğu gibi bonus özellikli kredi kartına sahip. DenizBank kredi kartı sahip olduğunuzda kampanyalara katılma ve bonuslardan faydalanabilirsiniz. Diğer bankalara göre başvuru süreci hızlıdır.

Ziraat Bankası

En kolay kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası Maximum kart, hemen hemen yerde geçme özelliğine sahip. Başvuru süreci hızlı olup T.C kimliğiniz ile ve gelir belgenizle başvurarak anında sonuç almak mümkün.

Enpara Kredi Kartı

Türkiye’nin ilk dijital bankası olarak bilinen Enpara size aidatsız kredi kartı imkanı sağlıyor. Çok fazla avantajı bulunan kredi kartı birçok kişi tarafından tercih edilen kartlar arasında yer almaktadır. Enpara kredi kartı sizden ömür boyu kart aidatı talep etmediği gibi iki yıl boyunca size kart aidatı ödüyor. Her ay yapacağınız üç harcamayı faizsiz olarak taksitlendirme yapmasının yanı sıra üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişleri anında taksitlendiriyor. Birçok avantaj sağlayan kredi kartı için hemen başvuruda bulunabilirsiniz, başvuruda bulunmak için internet ya da cep şubelerini ziyaret etmeniz ve buradan başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Vakıfbank Kredi Kartı

Online olarak anında başvuru yapabileceğiniz kredi kartı size çok fazla avantajlar sağlıyor. Vakıfbank kredi kartları hayatınızı kolaylaştıracak avantajları beraberinde getiriyor. Mobil temassız özelliği sahip olan Vakıfbank Worldcard üye iş yerlerinden harcama yapmanız halinde size özel taksit, Wolrdpuan ve daha bir çok kampanyaya katılım imkanı sağlıyor. Kartınızı güvenli bir şekilde hem yut içinde hem de yurt dışında kullanabiliyorsunuz. Nakit ihtiyacınızı anında karşılayarak güvenli alışveriş imkanı için ister banka şubelerine, isterseniz online olarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Cepte Teb Kredi Kartı

Cepte tep kredi kartı ile avantaj dünyasına adım atabiliyorsunuz. Bonus özelliklerine sahip olan kredi kartı ile farklı avantajlar sunulmuş durumda. Ödeme talimatı oluşturmanız halinde hemen bonus kazanımı sağlayabiliyorsunuz. Tüm faturalarınızı tek bir karttan ödeyebiliyor ve bu ödemeler için bonus kazanımı sağlayabiliyorsunuz. Daha birçok avantaja sahip olan kredi kartı başvurusu yapabilmek için temel bilgilerinizi online olarak sitede yer alan forma eksiksiz olarak girmeniz yeterli oluyor.

Paraf Kredi Kartı

Paraf kredi kartı birçok kart seçeneği ile farklı avantajlar sağlıyor. Market harcamalarınıza, yakıt harcamalarınıza ve daha birçok harcama sözünüze paraf para kazanabilir, yapacağınız ödemeler için ise taksit kazanabilirsiniz. Sürekli alışveriş yaptığınız birçok mağaza da farklı kampanyalar sağlayarak size sürekli olarak paraf para kazanımı sağlıyor. Halkbank bünyesinde sunulan paraf kart için hemen banka şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

En kolay kredi kartı veren bankalar genellikle değişmekle birlikte yazımızda güncellenmektedir.