Kuveyt Türk Borç Sorgulama

Kuveyt Türk Borç Sorgulama

13 Mayıs 2019 0 Yazar: Kredi Kartım

Sosyal hayatımızdaki mevcut harcamalarımızı düzenleyen ve nakit işlemlerden yapma olanağımızın bulunmadığı pek çok imkanı sağlayan kredi kartları hayatımızı kolaylaştıran önemli bir finansal araçtır. Borç bilgilerimize ve hesap özetimize ulaşma imkanları ile ödeme kolaylıkları elde edebiliriz ve ödememiz gereken minimum ve maksimum miktarları görme imkanı elde eder, buna göre planlı bir şekilde ödemelerimizi gerçekleştirebiliriz. Kuveyt Türk bankasının müşterilerine sunmakta olduğu çeşitli olanaklar ile harcamalarınızı gönül rahatlığı ile yapabilir ve ödeme imkanlarında sağlanan kolaylıklar ile düzenli ve rahat bir şekilde ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Çeşitli Borç Sorgulama Yöntemleri

Her ay hesap kesim tarihi ile beraber hesap ekstresi ile birlikte borçlu olan kişiye borç bilgileri mail yoluyla ya da farklı yollarla iletilir. Ekstrenize mail yoluyla ulaşmak doğayı korumanıza ve kağıt israfının da önüne geçmenize fayda sağlayacaktır. Ekstrenizde yazan dönem içi harcama ve limit bilgileriniz ve borç bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Eğer ekstre elinize ulaşmazsa bile müşteri hizmetlerinden, banka şubelerinden veya farklı yolları kullanarak borç bilgilerinize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz. Borç sorgulama için daha kolay ve pratik yollar da mevcuttur.
Kuveyt Türk‘ün internet sitesine giriş yaparak internet bankacılığı ile de borç ve hesap özeti bilgilerinize kolay ve pratik bir şekilde ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Bütün bunların dışında farklı bir yol denemeyi de tercih edebilirsiniz. Bu sebeple kullanacağınız yollardan bir tanesi de ATM’lerdir. Bu şekilde pratik yolları tercih etmek sizin yararınıza olacaktır.

İşlematik ile Borç Sorgulama

Tüm harcama bilgilerinize ulaşabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi Kuveyt Türk İşlematik noktalarıdır. Yapmanız gereken şey size en yakın olan İşlematik’e kredi kartınızı takmaktır. Kartınızı taktıktan sonra şifrenizi girerek rahatlıkla borç ve ekstre bilgilerine ulaşma imkanınız bulunmaktadır. İşlematik noktalarını kullanarak sıra bekleme gibi sorunlarla karşılaşmadan 7 gün 24 saat işlemlerinizi gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

Çağrı Merkezi İle Borç Sorgulama

Kredi kart borcunuzu öğrenebilmek için çağrı merkezleri de sizlere önemli kolaylıklar sağlamaktadır. İstediğiniz vakitte istediğiniz yerden çağrı merkezlerini arayarak kolaylıkla borç bilgilerinize ulaşma imkanı elde edebilirsiniz. Bunun için aramanız gereken Kuveyt Türk çağrı merkezi numarası 444 0 123’tür.